fbpx

בית תוכנה: פיתוח תוכנה באאוטסורסינג, מיקור חוץ מפתחים, גיוס טכנולוגי.

איניטק הוא בית תוכנה ישראלי המתמחה בפיתוח תוכנה במיקור חוץ. אנחנו מספקים מפתחים ישראלים במיקור חוץ באתר הלקוח. אנחנו בונים צוותי מפתחי תוכנה באאוטסורסינג: פרונט אנד, צד שרת, פול סטאק, מפתחי אוטומציה QA. אצלינו תמצאו מפתחי React, Angular, VueJS , NodeJS , Python, Java מנוסים וזמינים. מיקור חוץ איכותי במחיר תחרותי!

זוכת רשות החדשנות להכשרה והשמת מפתחים להייטק. מפתחים ישראלים לחברות ישראליות!

טכנולוגיות

תהליך העבודה

1

דרישות
ניתוח

icon

2

Scoping
MVP

icon

3

UX
UI

icon

4

אדריכלות
תכנון

icon

5

פיתוח

icon

6

בדיקה

icon

7

פריסה

icon

צד לקוח

Vue.js

React

Redux

Hybrid App

Native App

Angular

צד שרת

Wagtail

TensorFlow

NodeJS

Java

Flask

Oscar

Mezzanine

Python

Google’s AutoML

Django

תשתית

Google Cloud

Microsoft Azure

AWS

Cloud DevOps

Elasticsearch

PostgreSQL

BigData

CI|CD

בית תוכנה איניטק -שירותים ומוצרים

icon
אפיון והגדרת מוצר

ניתוח דרישות ואיפיון פונקציונלי לצ'ט בוטים, אפליקציות מובייל, אתרים ומערכות ענן

למידע נוסף
icon
אפיון אקספרס

הפיכה של רעיון למוצר. הבנת הרעיון, זיקוק החזון והכנת תכנית פעולה

למידע נוסף
icon
חווית משתמש (UX) ועיצוב גרפי (UI)

בניית מוקאפ אינטרקטיבי לבחינת רעיונות, יצירת ממשקים יעילים ונוחים למשתמשי הקצה

למידע נוסף
icon
תחזוקה של מערכות קיימות

קליטה של מערכות לתחזוקה ופיתוח המשך בצורה שיטתית וסדורה

למידע נוסף
icon
שלבים בפיתוח אפליקציות מובייל

פיתוח אפלקציות native והיברדיות בהתאם לצרכי הלקוח ולפי שלבים

למידע נוסף
icon
פיתוח Web

פיתוח ווב, פיתוח של מערכות ענן במיקור חוץ

למידע נוסף
icon
מומחי אוטומציה QA מנוסים

פיתוח בדיקות אוטומטיות על ידי מפתחי אוטומציה מנוסים במגוון טכנולוגיות.

למידע נוסף
icon
DevOps עבור AI / ML וראייה ממוחשבת

לוקחים קוד data science / computer vision / machine learning קיים ב-python ממצב של מחקר למצב מבצעי

למידע נוסף

הלקוחות שלנו

אודות איניטק

 

איניטק הוא בית תוכנה ישראלי חדשני שמתמחה במיקור חוץ הייטק בתחום תוכנה. אנחנו מתמחים בפיתוח פרונטאנד בטכנולוגיות React, Angular וVueJS .

אנחנו בונים צוותים  בהתאם לצרכים שלכם. גיוס מפתחים באאוטסורסינג, לפרויקטים קצרי וארוכי טווח. אנחנו יודעים להשתלב בתהליכי פיתוח קיימים כחלק מהצוות שלכם. גיוס ווב, מפתחי פרונט אנד, בק אנד ופול סטאק בזמינות מיידית. גיוס צוותים והרחבת צוות קיים.
אצלינו תמצאו מפתחי React, Angular, Java, VueJS, NodeJS מעולים במיקור חוץ.

גיוס מפתחים במיקור חוץ במהירות על ידי מומחים טכנולוגיים, חוסכים זמן וכסף. תהליך גיוס מנוהל מהתחלה ולהצלחה. עבודה עם מיטב החברות במשק.

בית תוכנה שלנו נוסד בשנת 2010, מאז ביצענו למעלה מ-200 פרויקטי תוכנה במיקור חוץ(אתרים, מערכות ואפלקציות) לחברות הייטק: מסחר אלקטרוני, סייבר, הכרויות, בריאות דיגיטלית, מערכות ניהול ועוד.בזכות הניסיון הרב שלנו זיקקנו שיטות עבודה ומתודולוגיות המאפשרות לנו לבנות מוצרים דיגיטליים עבור הלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. מלבד פיתוח מוצרי תוכנה, אנחנו מאמינים בחשיבות התרומה לקהילה וקידום של התדמית הטכנולוגית של ישראל בזירה הבינלאומית. לכן, אנחנו משתתפים בתוכניות האצה (אקסלרטורים וחממות טכנולוגיות) בתור מנטורים עבור יזמים פרטיים וסטארטאפים בתחילת הדרך, ביניהן: Google Campus, MassChallenge, Techstars ו-Horizon 2020. כמו כן אנחנו משמשים כיועצים טכנולוגיים למשקיעים פרטיים וקרנות הון סיכון בארץ ובחו"ל. נשמח לעבוד איתך ולסייע במיקור חוץ!

 

חברתינו מספקת קשת רחבה של שרותים טכנולוגיים:

הגדרת מוצר, אפיון פונקציונאלי, אפיון חוויית משתמש, עיצוב גרפי, ארכיטקטורת ופיתוח אפלקציות ווב ומובייל, רישום מאגר מידע, שירותי DevOps לפרויקטי AI / Machine Learning,  בדיקות ידניות ואוטומטיות ותחזוקת תשתיות. הצוות המקצועי שלנו מכיל מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, מאפייני חווית משתמש, מעצבי דיגיטל, מפתחים ובודקי תוכנה. שילוב התחומים והמקצועות נותן לנו ראיה שלמה יותר של המוצר. בבית תוכנה שלנו תמצאו מפתחי פרונט אנד, בק אנד ופול סטאק מנוסים בטכנולוגיות: Python, Java, React, NodeJS.

 

 

בית תוכנה ישראלי מוביל. מפתחי תוכנה מנוסים וזמינים במיקור חוץ.

ב-10 שנים האחרונות בית התוכנה שלנו שירת מאות לקוחות גלובליים

אנחנו מתמקדים בפיתוח תוכנה במיקור חוץ עבור חברות מובילות

כיצד עובד תהליך הפיתוח של איניטק?

הגדרת הפוקוס העיקרי לפרויקט

צוות הגדרת המוצר שלנו יעבוד יחד אתכם כדי לעזור לכם להבין את דרישות המוצר, לגבש חזון ולתקשר אותו עם צוות הפיתוח. על ידי החלת חוויית משתמש, חשיבה עיצובית ועקרונות Startup Lean, אנו נמקד אתכם על דברים בעלי ערך ללקוחות שלכם. כתוצאה ישירה תקבלו תובנות מדהימות על מה הלקוחות שלכם רוצים באמת ומה מניע אותם להשתמש ולאהוב את המוצר שלכם.

נקודת התחלה אופטימלית

התהליך הייחודי שלנו מאפשר לנו להתחיל בפרויקט גם אם אין לכם הגדרה מדויקת של דרישות המוצר. הצוות שלנו יעבוד יחד אתכם כדי לחשוף את הדגשים החשובים ביותר, ליצור סדרי עדיפויות ולהתחיל בעבודה באופן מיידי.

להתחיל ברגל ימין

באיניטק, בית תוכנה ישראלי מוביל, אנו מיישמים מתודולוגיות Agile לתכנון פרויקטים, שלא רק בונות תכונות אלא מייצרות ערך אמיתי עבור העסק שלך. האספקה הקבועה של תוצאות ותהליך ה-QA שלנו יעזרו לך להגדיר את קריטריון הקבלה ואת התכונות אותן יש להציע לקהל היעד. אנו מבטיחים בדיקה יסודית של כל use case אפשרי, בכל קנה מידה. בנוסף, אנו מספקים עיצובים ומחקרי שוק, משלב הקונספט ועד לתוצר הסופי.

מעבר לבנייה

תהליך אספקת המוצר שלנו מבטיח שתקבלו את הגרסה הראשונית הטובה ביותר של המוצר שלכם. כמשתמשים אמתיים יתחילו להשתמש בו, תיווצר הזדמנות חדשה להגדלת ערך המוצר. על ידי מעקב אחר נתוני שימוש וניתוח מדדי הצלחה, ניתן לבחון את האימפקט של המוצר בצורה אפקטיבית. שיטה זו של בנייה, מעקב והפקת לקחים מאפשרת להריץ ניסויים שמספקים מידע חשוב, ועוזרים לבנות את סדרי העדיפויות שלכם בכל רגע נתון.  תהליך פריסה אסטרטגית מתמשך זה מקצר את זמן הפיתוח ומפחית את העלויות שלכם, ומאפשר לבסס תהליכי למידה וחדשנות בצורה יעילה עבור העסק שלכם.

הדרכה שמשיגה תוצאות

כשמסתיימת המעורבות שלנו בפרויקט, אנו מוודאים כי צוות העובדים שלכם יידע כיצד להמשיך ליישם את ההמלצות להמשכיות המוצר. אנו נדריך את צוות העובדים שלכם אודות השימוש במערכת, כך שיהיה להם בסיס יציב להגשמת המטרות שלכם. במידה ותרצו להרחיב את המוצר שלכם או סתם לבקש עצה, אנו זמינים בטלפון בכל עת.

לקוחות מספרים

צור קשר

אני מסכים לקבל חומרים מסחריים ושיווקיים כולל הודעות דואר אלקטרוני מאיניטק ושותפיה. עיין במדיניות הפרטיות של איניטק עבור תנאים והגבלות.

נגישות

צור קשר

אני מסכים לקבל חומרים מסחריים ושיווקיים כולל הודעות דואר אלקטרוני מאיניטק ושותפיה. עיין במדיניות הפרטיות של איניטק עבור תנאים והגבלות.