בהובלה של:

image

ישי טנצר, CEO

ישי הוא מייסד ומנכ”ל איניטק, ובתוך כך אחראי על תפעול וקידום החברה. האופי היזמי של ישי דחף אותו להתחיל בקריירה עצמאית בשלב מוקדם ומכאן התפתחה תשוקתו לעולם העסקים. במהלך לימודי ה- MBA שלו, השתתף בשלל תחרויות חדשנות בתחום האינטרנט. לאחר 6 שנות שירות מאתגרות כקצין וראש צוות ביחידת ממר”ם, יצא לסבב גיוס השקעות בעמק הסיליקון עבור סטארט-אפ שהקים. לאחר הרצת מספר סטארט-אפים ייסד את איניטיק ביחד עם שותפו איגור גסקו.

לישי תואר BSc במדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית ו-MBA מהטכניון. בזמן הפנוי שלו ישי מתאמן בקראטה וצורך טרה-בייטים של מידע בנושא יזמות.

image

איגור גסקו, CTO

כמייסד ו-CTO של איניטק איגור אחראי על הטכנולוגיה וניהול הפרויקטים בחברה. לפני הקמת איניטק איגור היה מעורב במספר סטראט-אפים כמייסד ומוביל טכנולוגי. בשירותו הצבאי תפקד כקצין וראש צוות ביחידת ממר”ם, שם הוביל תהליכי פיתוח של פרויקט רחב בתחום כוח אדם.

לאיגור תואר BSc במדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית ו-MBA מהטכניון. בזמנו החופשי, איגור אוהב לבשל, לטייל ולעקוב אחר ההתפחויות מדעיות וטכנולוגיות.

 

הצוות שלנו מתאפיין בתשוקה חזקה לעולם הדיגיטלי של אפליקציות ווב ומובייל, שאיפה מתמדת לשיפור עצמי ולמידה.

כבית תוכנה שמבצע פרויקטים מא' ועד ת', הצוות שלנו משלב אנשים מתחומים שונים: מפתחים, בודקי תוכנה, מאפיינים, מומחי חווית משתמש, עיצוב ומנהלי פרויקטים. הפריה הדדית ותקשורת שוטפת בין חברי הצוות מהוות אבן יסוד להצלחת הפרויקטים שלנו. כל אחד מחברי הצוות מכיר את השיטות ואת תפקידים שלו בתוך הפרויקט, רואה את התמונה הגדולה ובזכות זה מגיע לתוצרים טובים יותר. הסוגיות באפיון, עיצוב או ארכיטקטורה מטופלות בזמן ולא מחלחלות לקוד. אנחנו מעמידים את הלקוח במרכז תשומת הלב שלנו, לומדים את צרכיו העסקיים ונותנים מענה מלא בצד היישומי והטכנולוגי.

אנחנו שמים לעצמנו רף מקצועי גבוה ואנחנו משיגים אותו ע"י עידוד של שיפור תהליכים וחקר כלים וטכנולוגיות חדשות ע"י אנשי הצוות. אנחנו מקפידים שבכל תחום מקצועי יהיה לנו מוביל שאחראי לבחינה של שיטות חדשות ובקרת איכות התוצרים. בפרט, אנחנו מעודדים התמקצעות ולקיחת אחריות על תחומים מקצועיים על ידי כל חבר צוות. וכך אנחנו נשארים בקדמה של הטכנולוגיה ומספקים פתרונות יעילים ועדכניים. באיניטק אנחנו תמיד עם היד על הדופק ,עוקבים אחרי חידושים טכנולוגיים ומבצעים פרויקטים פנימיים ע"מ לבחון את טיבם לפני שהם נכנסים לארגז הכלים שלנו.

ה"אני מאמין" שלנו : לא להמציא את הגלגל מחדש, להקפיד על סדר בכל פעילות, לתקשר כל הזמן בתוך הצוות ועם הלקוח, להרים דגלים בזמן להיות מוכווני תוצרים ותוצאות מעשיותו

תקשורתיים

אחראיים

קשובים ללקוחות

מקצועיים

מוכווני תוצאות

תודה שפנית אלינו!

אנחנו נחזור אליך תוך 24 שעות.